wstepne ogloszenie o zamowieniu

Tutaj można umieszczać wszelkie tematy związane z przetargami i zamówieniami publicznymi - inne spojrzenie na przetargi.
agsw20
Posty: 108
Rejestracja: 13 wrz 2007, 8:05

Post autor: agsw20 » 28 sty 2008, 9:12

mamy projekt na okres 2008-2010
czy trzeba sporzadzic wstepne ogloszenie o zamowieniu (na dzien dzisiejszy oczywiscie czy to aktualne??)
a po tym wstwpnym juz normalne trzeba elektronicznie?
pomocy prosze

PiotrW
Posty: 2196
Rejestracja: 21 sie 2006, 12:58

Post autor: PiotrW » 28 sty 2008, 9:15

Obecnie nie ma już obowiązku zamieszczania wstępnego ogłoszenia informacyjnego. Jeżeli jednak zamieści się ogłoszenie wstępne to można korzystać ze skróconego terminu postępowania określonego w art. 43.

ODPOWIEDZ