art 67 ust 1 poz 4, wolna ręka

Tutaj można umieszczać wszelkie tematy związane z przetargami i zamówieniami publicznymi - inne spojrzenie na przetargi.
Thallium
Posty: 10
Rejestracja: 07 lip 2008, 7:15

Post autor: Thallium » 29 lip 2008, 6:59

Mam pytanie.
Czy w zamowieniu z wolnej ręki udzielanym na podstawie art 67 ust. 1 pkt 4,
poniżej progów unijnych na energię elektryczną konieczne jest powolanie komisji,żądanie dokumentow, oświadczeń? Czy ma tutaj zastosowanie art 67 ust 4?
proszę o pomoc

PiotrW
Posty: 2196
Rejestracja: 21 sie 2006, 12:58

Post autor: PiotrW » 29 lip 2008, 7:57

Poniżej progów unijnych nie trzeba powoływać komisji przetargowej. W postępowaniu dotyczącym zamówienia na energię elektryczną znajduje zastosowanie art. 67 ust 4, jest w nim odniesienie do ustępu 3 w którym mowa o dostawie energii elektrycznej.

Thallium
Posty: 10
Rejestracja: 07 lip 2008, 7:15

Post autor: Thallium » 29 lip 2008, 8:23

Mam male wątpliwości bo moze nalezy czytac ten art 67 ust 3 pkt 1 jako calosc czyli nie trzeba powolywac komisji, nie trzeba żądać oświadczeń ale tylko gdy jest to zamowienie na energię na podstawie art 67 ust 1 pkt 1 lit a??? (przyczyny techniczne).

Ja robię zam z wol. ręki na podstawie 67 ust 1 pkt 4

Thallium
Posty: 10
Rejestracja: 07 lip 2008, 7:15

Post autor: Thallium » 29 lip 2008, 8:28

oczywiscie komisji nie trzeba powolywać. przeczytalem dokladnie art 19:)

ODPOWIEDZ