usługi zdrowotne zlecane przez szpital innemu szpitalowi

Tutaj można umieszczać wszelkie tematy związane z przetargami i zamówieniami publicznymi - inne spojrzenie na przetargi.
robin79
Posty: 7
Rejestracja: 25 paź 2008, 12:09

Post autor: robin79 » 25 paź 2008, 12:57

kolejne pytanie dotyczy usług zdrowotnych polegających na zlecaniu badań w innych szpitalach na sprzęcie medycznym, którego nasza placówka nie posiada.
aby uszczegółowić problem, nadmienie, że na takie badanie kieruje lekarz, czasami jest to decyzja natychmiastowa podejmowana na zdarzeniu (np. wypadek) ale także może to być planowane badanie hospitalizowanego w tym momencie pacjenta.

nie ma zatem czasu na zorganizowanie procedury, chyba, że powinienem ją przeprowadzić z wyprzedzeniem, i to z każdym sąsiadującym szpitalem, ale i tego nie jestem w stanie przewidzieć, gdzie jeszcze może zostać skierowany pacjent przez naszych lekarzy.

zgodnie z ustawą powiniem przeprowadzić procedurę przetargową, choć wydaje mi się to totalną bzurą, ale jeśli tak, to bazując na Państa doświadczeniu - jakie Państwo proponujecie rozwiązanie, tj. na podstawie jakiego przepisu byłoby najkorzystniej dla zamawiającego wszcząć postępowanie?
Ostatnio zmieniony 25 paź 2008, 15:32 przez robin79, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ