Dwa unieważnione przetargi

Tutaj można umieszczać wszelkie tematy związane z przetargami i zamówieniami publicznymi - inne spojrzenie na przetargi.
marzenka1975
Posty: 3
Rejestracja: 03 cze 2008, 13:32

Post autor: marzenka1975 » 03 cze 2008, 13:46

Czy po dwóch unieważnionych przetargach w trybie nieograniczonym(z powodu złozenia ofert przekraczających kwotę jaką zamawiający mógł przeznaczyć)mogę ogłosic 3 przetarg w tym samym trybie czy MUSZę skorzystac z zamówienia z wolnej ręki?

PiotrW
Posty: 2196
Rejestracja: 21 sie 2006, 12:58

Post autor: PiotrW » 03 cze 2008, 15:27

Jeżeli przetargi były unieważnione z powodu przekroczenia kwoty jaką zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, to zamawiający NIE MOŻE skorzystać z zamówienia z wolnej ręki. Proszę uważnie przeczytać art. 67 ust 1 pkt 4) PZP.

ODPOWIEDZ