Termin związania ofertą

Wszystkie zagadnienia związane ze stworzeniem poprawnej Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia - omówienie SIWZ
szpital.ped.zp
Posty: 30
Rejestracja: 23 sty 2007, 11:42

Post autor: szpital.ped.zp » 09 lut 2007, 9:36

Jakie są ustawowo dopuszczalne terminy związania złożoną ofertą? Czy jest to dowolność dla Zamawiającego?
Małgorzata

Marko
Posty: 276
Rejestracja: 10 paź 2006, 11:38

Post autor: Marko » 09 lut 2007, 9:54

Jest art. 85 w ustawie, który precyzyjnie rozstrzyga ten problem :)

szpital.ped.zp
Posty: 30
Rejestracja: 23 sty 2007, 11:42

Post autor: szpital.ped.zp » 09 lut 2007, 10:05

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź:)
Życzę miłego dnia,
Małgorzata

PiotrW
Posty: 2196
Rejestracja: 21 sie 2006, 12:58

Post autor: PiotrW » 09 lut 2007, 12:28

A co do kwot określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 o których mowa w art. 85 Pzp to dla sektora finansów publicznych kwota ta wynosi 137000 euro dla usług i dostaw oraz 5278000 euro dla robót budowlanych.

Marko
Posty: 276
Rejestracja: 10 paź 2006, 11:38

Post autor: Marko » 09 lut 2007, 12:47

No chyba, że podsektor samorządowy to 211 tys a nie 137 tys :)

PiotrW
Posty: 2196
Rejestracja: 21 sie 2006, 12:58

Post autor: PiotrW » 09 lut 2007, 21:21

Marko;1028 pisze:No chyba, że podsektor samorządowy to 211 tys a nie 137 tys :)

Oczywiście. Miałem na myśli szpital i jego zobowiązania co do progów unijnych. O ile się nie mylę to będzie właśnie 137000 dla usług.

ODPOWIEDZ