skarga na orzeczenie KIO złożona przez Przystepującego

Protesty, odwołania, skargi do sądu. Wszelkie tematy związane ze środkami ochrony prawnej w zamówieniach publicznych.
Ela
Posty: 14
Rejestracja: 13 cze 2008, 7:36

Post autor: Ela » 23 lip 2008, 10:45

czy skarga na orzeczenie KIO przysługuje również przystepującemu do odwołania po stronie Zamawiającego, w momencie gdy sam Zamawiający takiej skargi nie złożył?

PiotrW
Posty: 2196
Rejestracja: 21 sie 2006, 12:58

Post autor: PiotrW » 23 lip 2008, 11:15

Oczywiście, że przysługuje. Art. 194 ust.1.: "Na orzeczenie Izby stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu."

ODPOWIEDZ