Roboty budowlane

Tutaj można umieszczać wszelkie tematy związane z przetargami i zamówieniami publicznymi - inne spojrzenie na przetargi.
Taa
Posty: 25
Rejestracja: 16 maja 2008, 10:33

Post autor: Taa » 16 maja 2008, 10:41

Witam i proszę o pomoc. Dopiero zaczynam pracować z zamówieniami i nie wiem co zrobić.
Mój zakład pracy w tym roku zamierza przeprowadzić 2 remonty, pierwszy to wymiana elektryki w paru pomieszczeniach, a drugi to likwidacja starego komina, łącznie roboty budowlane nie przekroczą kwoty 14 000 euro. Czy na roboty budowlane mogę skorzystać z wyłączenia stosując art.11pkt8??

PiotrW
Posty: 2196
Rejestracja: 21 sie 2006, 12:58

Post autor: PiotrW » 16 maja 2008, 11:13

Skoro łącznie te roboty nie przekroczą równowartości 14000 euro czyli 54279,40 zł to nie trzeba wybierać wykonawcy stosując ustawę PZP. Art. 11. 8 i wydane na jego podstawie rozporządzenie wykonawcze nie ma z tym przypadkiem nic wspólnego.

Taa
Posty: 25
Rejestracja: 16 maja 2008, 10:33

Post autor: Taa » 16 maja 2008, 12:33

dziękuję za odpowiedź, a w pytaniu pomyliłam się nie, miał być art. 11 pkt.8 tylko 4 pkt.8

ODPOWIEDZ