Pytanie a modyfikacja SIWZ

Wszystkie zagadnienia związane ze stworzeniem poprawnej Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia - omówienie SIWZ
enya
Posty: 238
Rejestracja: 26 cze 2007, 14:46

Post autor: enya » 04 paź 2007, 20:22

Proszę o podpowiedz.
Chodzi mi o pytania kierowane do zamawiającego w wyniku których zamawiający przychyla się do prośby oferenta i np zmienia parametry zamawianego sprzętu. Chciałabym wiedzieć czy oprócz tego że umieszczacie pytania i odpowiedzi na stronie dodatkowo zamieszczacie ogłoszenie o modyfikacji terści SIWZ i ew. zmianie terminu otwarcia ofert? Czy same pytania i odpowiedzi .

PiotrW
Posty: 2196
Rejestracja: 21 sie 2006, 12:58

Post autor: PiotrW » 05 paź 2007, 7:44

Jeśli zamawiający coś zmienia w siwz to generalnie powinien to robić poprzez modyfikację zgodnie z art. 38 ust 4-7. Nie ma jednak przeszkód aby w jednym piśmie udzielić odpowiedzi na pytania i zmodyfikować siwz. Pamiętać oczywiście trzeba o konsekwencjach związanych z modyfikacją czyli ewentualnym przedłużeniu terminu składania ofert jeśli zachodzą ku temu przesłanki.

enya
Posty: 238
Rejestracja: 26 cze 2007, 14:46

Post autor: enya » 05 paź 2007, 12:08

Bardzo dziękuję za rozjaśnienie sytuacji i życzę miłego dnia
oraz weekendu !!!!!!!

ODPOWIEDZ