Przedmiot zamówienia

Tutaj można umieszczać wszelkie tematy związane z przetargami i zamówieniami publicznymi - inne spojrzenie na przetargi.
Kasia73
Posty: 12
Rejestracja: 17 paź 2007, 8:07

Post autor: Kasia73 » 23 paź 2007, 8:24

Oferent potwierdza w przedmiocie zamówienia jedno z wymagań.
Niestety wg informacji zawartych na stronie internetowej producenta sprzętu oraz wg broszury informacyjnej oferenta nie mozna potwierdzić, że oferent spełnia ten wymóg. ( tzn. nie spełnia go)
Czy w takim wypadku zamawiający może uznać, że oferent w tym punkcie nie spełnia wymagań?

PiotrW
Posty: 2196
Rejestracja: 21 sie 2006, 12:58

Post autor: PiotrW » 23 paź 2007, 8:34

Nie opierałbym się na samej stronie internetowej przy podejmowaniu decyzji o odrzuceniu oferty. Zawsze może się okazać, ze dane z Internetu są przestarzałe, bo niektórzy nie aktualizują swoich stron. Jak najbardziej zasadne będzie natomiast poproszenie wykonawcy o wyjaśnienia w tej sprawie zgodnie z art. 26 ust 4 Pzp.

Kasia73
Posty: 12
Rejestracja: 17 paź 2007, 8:07

Post autor: Kasia73 » 23 paź 2007, 8:37

Bardzo dziękuję za szybka odpowiedź. Poproszę o wyjasnienie
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ