Powiadomienia oferentów

Tutaj można umieszczać wszelkie tematy związane z przetargami i zamówieniami publicznymi - inne spojrzenie na przetargi.
Kasia73
Posty: 12
Rejestracja: 17 paź 2007, 8:07

Post autor: Kasia73 » 29 paź 2007, 9:29

Czy zamawiający prosząc o wyjasnienia 1 oferenta musi powiadomić pozostałych oferentów o zadanym pytaniu i otrzymanych wyjasnieniach?

PiotrW
Posty: 2196
Rejestracja: 21 sie 2006, 12:58

Post autor: PiotrW » 29 paź 2007, 9:52

Nie powiadamia się o zadanych pytaniach tylko udziela odpowiedzi na pytania i zamieszcza je wraz z treścią pytań na stronie internetowej, a ponadto wysyła tym wykonawcom, którzy przekazano siwz. Proszę spojrzeć na art. 38 ust 1 i 2 Pzp.

ODPOWIEDZ