NIeaktualna pieczęć - pilne

Tutaj można umieszczać wszelkie tematy związane z przetargami i zamówieniami publicznymi - inne spojrzenie na przetargi.
Deshe
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2010, 11:12

Post autor: Deshe » 31 maja 2010, 11:21

Witam.
Otworzyłem jedna z ofert przetargowych. Na wszystkich załacznikach wchodzacych w skałd oferty widnieje pieczeć, która nie jest aktualną, tzn.

Mam kopie wpisu do EDG, z której wynika, że nastąpiła zmiana w zakresie nazwy przedsiebiorstwa po przez dodanie do poprzedniej nazwy imienia i nazwiska. Niestety, na wszystkich załacznikach widnieje piczeć, która nie uwzględnia tej zmiany. Wypis jest z 20 kwietnia...otwrcie ofert odbyło się 28 maja - a wiec sporo czasu na zmianę pieczeci. Czy jest to podwód do oprotestowania. Mam poprzedni wypis z EDG tej firmy z 2009 r. (Nr. ewidencyjne się zgadzają).

Druga sprawa, to taka, że wszystkie "podpisy" osoby upowaznionej są parafowane - ale bez pieczeci imiennejh osoby upowaznionej

z góry Dziękuje za każdą pomoc

Janusz
Posty: 6563
Rejestracja: 11 lut 2008, 21:32

Post autor: Janusz » 31 maja 2010, 12:46

Niepełna nazwa wykonawcy na dokumentach nie może być podstawą do stwierdzenia, że są one nieważne, jeżeli można wywnioskować, o jaką firmę chodzi (wyrok Krajowej Izby Odwoławczej z 29 września 2008 r.; sygn. akt KIO/UZP 978/08).
Sprawa druga, jeżeli jesteś w stanie wywnioskować do kogo należy parafka to jest wszystko ok ;)

ODPOWIEDZ