Terminy przyłączenia się do protestu i rozsrzygnięcia pr

Protesty, odwołania, skargi do sądu. Wszelkie tematy związane ze środkami ochrony prawnej w zamówieniach publicznych.
enya
Posty: 238
Rejestracja: 26 cze 2007, 14:46

Post autor: enya » 31 sie 2009, 13:34

Witam serdecznie i prosze o sprowadzenie mnie na właściwe tory, bo zgłupiałam.
24 sierpnia ogłosiliśmy przetarg nieogr. na dostawę sprzetu med. z terminem otwarcia ofert 02.09.2009r.
28 sierpnia w godzinach mocno popołudniowych faksem zostały przesłane 2 protesty na SIWZ.
W związku z tym, że 29 i 30 to weekend zawiadomienie o wpłynięciu protestów z wezwaniem do przyłączenia się zamieściliśmy na naszej / dzisiaj. I tu mam dylemat bo wg mnie wykonawcy mogą tylko dzisiaj przystępować do protestu (art. 181 ust 4 punkt 2 ) i jeżeli byśmy juz jutro odpowiedzieli na protesty, (mamy zamiar je oddalić w całości) to nie musielibysmy przedłużać terminu składania ofert. Odwołanie nie przysługiwałoby ponieważ jest to postępowanie poniżej progu unijnego, a na sposób opisu przedmiotu zamówienia (na to zostały zlożone protesty) odwołanie nie przysluguje . Proszę o podpowiedź czy dobrze myslę , czy nie. Pozdrawiam .

enya
Posty: 238
Rejestracja: 26 cze 2007, 14:46

Post autor: enya » 31 sie 2009, 14:17

Chodzi mi przede wszystkim o to czy muszę czekać dodatkowo 3 dni o których mowa w art. 181ust. 4 punkt 1, czy zastosować się do art. 181ust. 4 punkt 2 i nie czekać, bo termin na wnoszenie prtoestów mija dzisiaj.
Liczę na szybką odpowiedź, bo żyję z stresie. Pozdrawiam serdecznie

ODPOWIEDZ