Polisa

Forum zamawiających. Udzielanie zamówień publicznych i problemy z tym związane - porady prawne.
Grażyna
Posty: 239
Rejestracja: 08 gru 2006, 13:13

Post autor: Grażyna » 10 mar 2008, 11:51

Zamawiający żądał dołączenia do oferty polisy na kwotę 150.000 zł, wykonawca dołączył do oferty polisę w wysokości 100.000 zł. Czy jest to błąd do którego można zastosować 26.3, czy też wykluczamy wykonawcę 24.2.3?

PiotrW
Posty: 2196
Rejestracja: 21 sie 2006, 12:58

Post autor: PiotrW » 10 mar 2008, 12:50

Oczywiście wzywamy do uzupełnienia dokumentu, zgodnie z art. 26 ust 3. Pzp.

ODPOWIEDZ