PILNE! Modyfikacja treści SIWZ, a unia.

Tutaj można umieszczać wszelkie tematy związane z przetargami i zamówieniami publicznymi - inne spojrzenie na przetargi.
szpital.ped.zp
Posty: 30
Rejestracja: 23 sty 2007, 11:42

Post autor: szpital.ped.zp » 20 kwie 2007, 14:03

Czy modyfikacje przetargu finansowanego ze srodkow unii europejskiej musze oglosic tez na stronie Urzedu Zamowien Publicznych i na stronie Simap? Jesli tak to jakie formularze mam wypelnic? (modyfikacja dotyczy załącznika nr 2 z parametrami technicznymi)
Malgorzata

PiotrW
Posty: 2196
Rejestracja: 21 sie 2006, 12:58

Post autor: PiotrW » 20 kwie 2007, 14:09

Modyfikację SIWZ ogłaszamy tylko na stronie internetowej, jeśli jest tam zamieszona SIWZ oraz przesyłamy tym wykonawcom, którzy pobrali SIWZ u Zamawiającego. Proszę przeczytać art. 38 ustępy 4-7 Pzp. Proszę też rozważyć czy w związku z modyfikacją konieczne będzie przesunięcie terminu składania ofert. Jakiekolwiek inne obowiązki mogą być sformułowane w umowie o dofinansowanie. Być może jest potrzeba uzgodnienia zmiany SIWZ z instytucją nadzorującą wydawanie środków europejskich.

szpital.ped.zp
Posty: 30
Rejestracja: 23 sty 2007, 11:42

Post autor: szpital.ped.zp » 20 kwie 2007, 14:17

dziekuje za odpowiedz, termin otwarcia ofert zostal przesuniety, a informacja na stronie internetowej tez jest umieszczona.

ODPOWIEDZ