Ogłoszenie - zapytanie o cenę

Ustawa Prawo zamówień publicznych i jej interpretacja. Praktyczne problemy ze stosowaniem ustawy przy prowadzeniu postępowania o zamówienia publiczne
Draco
Posty: 150
Rejestracja: 04 wrz 2007, 7:49

Post autor: Draco » 28 lip 2008, 10:09

Czy w zapytaniu o cenę ogłasza się podpisanie umowy na UZP? wydaje mi sie że nie, ale pwenosci nie mam. Wiem, ze o wszczeciu postepowania tzn rozeslanie zapytan, nie oglasza sie nie BIP, UZP czy tez na tablicy. O wynikach umieszczam na bip i na tablicy, a jak z UZP?

PiotrW
Posty: 2196
Rejestracja: 21 sie 2006, 12:58

Post autor: PiotrW » 28 lip 2008, 11:51

Po podpisaniu umowy zamieszcza się ogłoszenie o udzieleniu zamówienia niezależnie od tego czy to był przetarg czy zapytanie o cenę czy nawet zamówienie z wolnej ręki. Zapytanie o cenę jest jednym z trybów przewidzianych w ustawie i podpisanie umowy wiąże się z obowiązkiem zamieszczenia ogłoszenia o udzieleniu zamówienia zgodnie z dyspozycją art. 95 PZP.

ODPOWIEDZ