ofrty częsciowe w zsumowane w ofercie - odrzucić?

Forum zamawiających. Udzielanie zamówień publicznych i problemy z tym związane - porady prawne.
moregun
Posty: 42
Rejestracja: 07 gru 2006, 11:42

Post autor: moregun » 25 cze 2007, 12:45

zapytanie o cenę
dopuszczalne oferty cześciowe - 2 części
jeden oferent podał tylko jedną cene - sumę za dwie części nie rozbijając ją na dwie.
co robic odrzucić czy wezwać do poprawy?

PiotrW
Posty: 2196
Rejestracja: 21 sie 2006, 12:58

Post autor: PiotrW » 25 cze 2007, 13:33

A czy ten oferent złożył oferty na dwie części postępowania czy na jedną? Jak to było ustalone? Być może on chce wykonywać tylko jedną część zamówienia. Jeżeli podana prze niego kwota ma dotyczyć obydwu części to ja nie widzę możliwości uzupełnienia tego na podstawie art. 26 ust 3. Oferta do odrzucenia.

ODPOWIEDZ