Obliczenia ceny

Tutaj można umieszczać wszelkie tematy związane z przetargami i zamówieniami publicznymi - inne spojrzenie na przetargi.
justyna
Posty: 3
Rejestracja: 24 sty 2008, 18:14

Post autor: justyna » 04 lut 2008, 17:34

Wykonawca źle oblicza cenę jednostkową brutto lub całkowitą wartość brutto. Czy mogę to poprawić czy nie? W specyfikacji podaję jak należy obliczać ceny jednostkowe i wartości niestety nieraz zdzarzają się błędy.dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam

PiotrW
Posty: 2196
Rejestracja: 21 sie 2006, 12:58

Post autor: PiotrW » 05 lut 2008, 7:42

Poprawiać można tylko takie omyłki rachunkowe w obliczeniu ceny, które przewidziane są art. 88 Pzp. Nie można poprawiać omyłek w obliczeniu podatku VAT, jest to podstawą do odrzucenia oferty.

ODPOWIEDZ