Co można zmodyfikować w SIWZ?

Wszystkie zagadnienia związane ze stworzeniem poprawnej Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia - omówienie SIWZ
dorotaf
Posty: 5
Rejestracja: 10 paź 2007, 14:41

Post autor: dorotaf » 10 mar 2008, 15:28

Wiam.
Jestem początkująca w zamówieniach i może ktoś mógłby odpowiedzieć na moje pytanie. W ogłoszeniu i SIWZ zawarto informację o dacie realizacji zamówienia (wykonania projektu) 31.03.2009 i zastrzeżenie że wystąpenie z wnioskiem o pozowlenie na budowę ma nastąpić do 30.11.2008. Czy można zmodyfikować treść SIWZ zmieniając tę datę 30.11.2008 na inną?

PiotrW
Posty: 2196
Rejestracja: 21 sie 2006, 12:58

Post autor: PiotrW » 11 mar 2008, 8:10

Można zmodyfikować. Art. 38 ust 5 Pzp mówi, że modyfikacja treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia nie może dotyczyć kryteriów oceny ofert, warunków udziału w postępowaniu oraz sposobu oceny ich spełniania.

dorotaf
Posty: 5
Rejestracja: 10 paź 2007, 14:41

Post autor: dorotaf » 11 mar 2008, 8:26

Dziękuję za odpowedź. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ