kwoty!!!

Tutaj można umieszczać wszelkie tematy związane z przetargami i zamówieniami publicznymi - inne spojrzenie na przetargi.
agsw20
Posty: 108
Rejestracja: 13 wrz 2007, 8:05

Post autor: agsw20 » 30 sty 2008, 13:00

chciałam się zapytać czy kwwota 60 000euro to poprzednik kwoty 14 000 euro?
jak było wcześniej i jak to się odnosi do teraz

PiotrW
Posty: 2196
Rejestracja: 21 sie 2006, 12:58

Post autor: PiotrW » 31 sty 2008, 8:18

Nie. 60000 euro. nie jest poprzednikiem 14000 euro. Teraz zresztą nie ma sensu przejmować się kwotą 60000 euro, bo to już historia. Obecnie ustawa Prawo zamówień publicznych nie przewiduje progu 60000 euro. Próg 14000 euro zaś jak wiadomo jest progiem stosowania ustawy. Jeżeli wartość zamówienia nie przekracza tej kwoty, nie trzeba stosować ustawowych trybów udzielenia zamówienia - Art. 4. pkt 8) Pzp.

agsw20
Posty: 108
Rejestracja: 13 wrz 2007, 8:05

Post autor: agsw20 » 31 sty 2008, 11:08

ale wszystkie komentarze maja kwote 6000 euro
\i nie wiem jak to porwnywac

PiotrW
Posty: 2196
Rejestracja: 21 sie 2006, 12:58

Post autor: PiotrW » 31 sty 2008, 11:15

Znaczy to więc, że korzystasz ze starych komentarzy.

zaczyna
Posty: 25
Rejestracja: 24 lis 2006, 9:04

Post autor: zaczyna » 01 lut 2008, 10:42

w 1-posta wkradł się chyba błąd - chodziło ci o 6 tyś , a nie 60 tyś euro jak sądzę; stare komentarze czytaj : 6 tyś zastąp kwotą 14 tyś

ODPOWIEDZ