Inne tryby udzielania zamówień publicznych

Tutaj można umieszczać wszelkie tematy związane z przetargami i zamówieniami publicznymi - inne spojrzenie na przetargi.
abcug
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2007, 7:46

Post autor: abcug » 06 lut 2007, 8:17

czy istnieją przepisy wymuszające poinformowanie firm składających oferty w przetargu ograniczonym, o wybraniu oferenta i wysokości wybranej oferty?

PiotrW
Posty: 2196
Rejestracja: 21 sie 2006, 12:58

Post autor: PiotrW » 06 lut 2007, 8:39

Oczywiście. Art. 92 Pzp stosuje się do przetargu ograniczonego również. Informuje się wszystkich wykonawców, którzy złożyli oferty.

ODPOWIEDZ