Inne

Tutaj można umieszczać wszelkie tematy związane z przetargami i zamówieniami publicznymi - inne spojrzenie na przetargi.
maciekksm
Posty: 2
Rejestracja: 25 mar 2008, 18:16

Post autor: maciekksm » 25 mar 2008, 18:20

Czy spółdzielnie mieszkaniowe ogłaszajace przetarg sa zobawiazane do przestrzegania przepisów zamówień publicznych. Czy warto pisać odwołania, protesty itp czy raczej pogodzić sie z wynikiem przetargu .

PiotrW
Posty: 2196
Rejestracja: 21 sie 2006, 12:58

Post autor: PiotrW » 25 mar 2008, 19:58

Nie rozumiem. Czy jakaś spółdzielnia ogłosiła przetarg, a Pan/Pani zastanawia się czy wnieść protest? To przede wszystkim powinno wynikać z przepisów przetargowych. Jeżeli spółdzielnia miała obowiązek ogłosić przetarg to w siwz będzie punkt o przysługujących środkach ochrony prawnej. Art. 3 Prawa zamówień publicznych wyjaśnia jakie podmioty i w jakiej sytuacji mają obowiązek stosowania PZP.

ODPOWIEDZ