Druki

Tutaj można umieszczać wszelkie tematy związane z przetargami i zamówieniami publicznymi - inne spojrzenie na przetargi.
agsw20
Posty: 108
Rejestracja: 13 wrz 2007, 8:05

Post autor: agsw20 » 27 mar 2008, 13:34

ostatnio czytałam że gdy jest wartość zamowienia powyzej progow unijnych to trzeba wypelnic druki od ZP-11 do ZP-24

nie moge znalesc tego rozporzadzenia gdzie sa te druki

prosze o pomoc

Draco
Posty: 150
Rejestracja: 04 wrz 2007, 7:49

Post autor: Draco » 27 mar 2008, 14:35

ROZPORZĄDZENIE
PREZESA RADY MINISTRÓW
z dnia 24 października 2007 r.
w sprawie protokołu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego

Dziennik Ustaw z 2007 r. Nr 202 poz. 1463

PiotrW
Posty: 2196
Rejestracja: 21 sie 2006, 12:58

Post autor: PiotrW » 27 mar 2008, 16:05

Wszystkie druki potrzebne zamawiającemu są dostępne w edytowalnej wersji na stronie Urzędu zamówień Publicznych w dziale Prawo krajowe – Akty Wykonawcze - Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 24 października 2007 r. w sprawie protokołu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego (Dz. U. Nr 202, poz. 1463). Poniżej można pobrać „Tekst rozporządzenia wraz z załącznikami w formacie MS WORD (spakowany ZIP).”

agsw20
Posty: 108
Rejestracja: 13 wrz 2007, 8:05

Post autor: agsw20 » 28 mar 2008, 8:24

dziekuje
a te druki wypełniam po przeprowadzeniu każdorazowo postępowania i trzymam w swej jednosce?

PiotrW
Posty: 2196
Rejestracja: 21 sie 2006, 12:58

Post autor: PiotrW » 28 mar 2008, 9:25

Protokół z postępowania wypełnia się w trakcie postępowania po nastąpieniu faktu, który ma być opisany w protokole. Oczywiście zamawiający przechowuje protokół wraz z załącznikami przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, w sposób gwarantujący jego nienaruszalność. (art. 97 ust 11 Pzp).

ODPOWIEDZ