Dostawa czy roboty budowlane?

Forum zamawiających. Udzielanie zamówień publicznych i problemy z tym związane - porady prawne.
Grażyna
Posty: 239
Rejestracja: 08 gru 2006, 13:13

Post autor: Grażyna » 06 mar 2008, 14:54

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż urządzeń do monitoringu oraz
wykonanie robót budowlanych w zakresie monitoringu. Jak w takim przypadku zakwalifikować zamówienie - na podst. art. 6.2 czy 6.3?

Marko
Posty: 276
Rejestracja: 10 paź 2006, 11:38

Post autor: Marko » 06 mar 2008, 15:00

Dostawa art. 6.2

PiotrW
Posty: 2196
Rejestracja: 21 sie 2006, 12:58

Post autor: PiotrW » 06 mar 2008, 17:38

Z tego co pisze Grażyna wydaje się, że zdecydowanie art. 6.2 wchodzi tu w grę: „Jeżeli zamówienie obejmuje równocześnie dostawy oraz rozmieszczenie lub instalację dostarczonej rzeczy lub innego dobra, do udzielenia takiego zamówienia stosuje się przepisy dotyczące dostaw.” Nieco mylące mogą zaś być te roboty budowlane. Czym one mają się różnić od montażu urządzeń do monitoringu?

Grażyna
Posty: 239
Rejestracja: 08 gru 2006, 13:13

Post autor: Grażyna » 07 mar 2008, 9:33

Dzięki - też tak myślałam, ale lepiej się upewnić

ODPOWIEDZ