brak zgody co do przedłużenia ważności wadium

Tutaj można umieszczać wszelkie tematy związane z przetargami i zamówieniami publicznymi - inne spojrzenie na przetargi.
Ela
Posty: 14
Rejestracja: 13 cze 2008, 7:36

Post autor: Ela » 14 lip 2008, 9:54

w trakcie postępowania przetargowego Zamawiający wystąpił do Wykonawców o przedłużenie ważności złożonego wadium, część z Wykonawców udzieliła takiej zgody na piśmie, a część nie, co nalezy zrobić w takiej sytuacji?? czy oferty Wykonawców którzy nie wyrazlili takiej zgody są nadal w "w grze"? proszę o podpowiedź

PiotrW
Posty: 2196
Rejestracja: 21 sie 2006, 12:58

Post autor: PiotrW » 14 lip 2008, 10:02

Tych którzy nie wyrazili zgody na przedłużenie terminu związania ofertą i ważności wadium wkluczamy na podstawie art. 24 ust 2 pkt 4) PZP.

ODPOWIEDZ