koszt przygotowania SWIZ

Wszystkie zagadnienia związane ze stworzeniem poprawnej Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia - omówienie SIWZ
hyperfox
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2010, 13:58

Post autor: hyperfox » 04 sie 2010, 14:05

Witam,
zostałam poproszona o przygotowanie SIWZ do przetargu, jako że jestem z agecncji reklamy i przetarg jest odnośnie kampanii reklamowej, dobrze znam się na temacie. Jednak nie wiem ile kosztuje taka usługa. Czqas poświęcony na to to 5 dni roboczych. Przetarg dośc spory.

Z góry dziękuję za jakąkolowiek odpowiedź.
Katarzyna
Ostatnio zmieniony 04 sie 2010, 14:48 przez hyperfox, łącznie zmieniany 1 raz.

Janusz
Posty: 6563
Rejestracja: 11 lut 2008, 21:32

Post autor: Janusz » 04 sie 2010, 14:57

To już chyba indywidualna sprawa.

PiotrW
Posty: 2197
Rejestracja: 21 sie 2006, 12:58

Post autor: PiotrW » 04 sie 2010, 15:01

Przede wszystkim oceń na ile ty sama wyceniasz swój czas poświęcony na przygotowanie specyfikacji. 5 dni roboczych to około jedna czwarta miesiąca roboczego, a więc raczej oczywiste, że nie możesz pracować za pieniądze mniejsze niż być zarobiła w tym samym czasie wykonując inne obowiązki. Dodatkowo dochodzi stopień skomplikowania zamówienia, konieczności posiadania fachowej wiedzy i doświadczenia co może podnosić cenę. Tak więc określ jakie jest twoje minimum poniżej którego nie zgodzisz się na tę pracę. Nie da się bowiem "obiektywnie" stwierdzić ile taka praca jest warta. Warta jest tyle na ile siebie cenisz i na ile ktoś ceni ciebie aby zapłacić. Dla jednych to będzie kilkaset złotych, dla innych kilkanaście tysięcy lub nawet więcej.

ODPOWIEDZ