Znaleziono 6 wyników

autor: meracz
09 cze 2011, 10:32
Forum: Przetargi i zamówienia publiczne
Temat: zam. uzupelniajace
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1004

zam. uzupelniajace

czy zamawiajacy nie przewidujac zam. uzupelniajacych w oszacowaniu wartosci, ale wspominajac o mozliwosci ich udzielenia w ogloszeniu i siwz ma prawo je udzielac?
prosze o opinie
autor: meracz
20 sty 2011, 12:25
Forum: Przetargi i zamówienia publiczne
Temat: nadmierny warunek?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1663

nadmierny warunek?

prosze o opinie w zakresie ewentualnego naruszenia art. 7 ust. 1 w zw. z art. 22 ust. 1 pkt 3 pzp- zamawiajacy zazadal by w ramach uslugi polegajacej na pelnieniu funkcji inzyniera kontraktu (zastepstwa inwestycyjnego) grupa zarzadzajaca inwestycja liczyla co najmniej 3 osoby. czy stanowic to moze n...
autor: meracz
29 gru 2010, 10:28
Forum: Przetargi i zamówienia publiczne
Temat: usługi priorytetowe
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1395

usługi priorytetowe

oczywiscie niepriorytetowe- przepraszam za pomylke
autor: meracz
29 gru 2010, 9:56
Forum: Przetargi i zamówienia publiczne
Temat: usługi priorytetowe
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1395

usługi priorytetowe

witam,
mam pytanie czy spotkal sie ktos z podciagnieciem usługi, której przedmiotem jest wykonanie prac konserwatorskich zbiorów muzeum pod usługi niepriorytetowe? jesli tak to która pozycja? dziekuje
autor: meracz
14 gru 2010, 9:32
Forum: Przetargi i zamówienia publiczne
Temat: warunek posiadania doswiadczenia w projektch wspolfinasowany
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1838

warunek posiadania doswiadczenia w projektch wspolfinasowany

witam, na wstepie chcialem podkreslic, iz zgadzam sie z Przedmowcami- równiez uwazam, ze tak postawiony warunek stanowi o naruszeniu art. 7 ust. 1 upzp. tak jak napisalem w pierwszym poscie- nie budzi watpliwosci instytucji kontrolujacych (opinia ugruntowana w roznego rodzaju zaleceniach, wytycznych...
autor: meracz
10 gru 2010, 15:13
Forum: Przetargi i zamówienia publiczne
Temat: warunek posiadania doswiadczenia w projektch wspolfinasowany
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1838

warunek posiadania doswiadczenia w projektch wspolfinasowany

witam, moje watpliwosc przedstawia sie nastepujaco: raczej utarte jest przekonanie, iz postawienie przez zamawiajacego warunku posiadania przez wykonawce doswiadczenia w realizacji projektow wspolfinansowanych ze srodkow UE (oczywiscie dotyczy glownie projektow wspolfinansowanych ze zrodel UE) stano...