z wolnej reki cd..

Tutaj można umieszczać wszelkie tematy związane z przetargami i zamówieniami publicznymi - inne spojrzenie na przetargi.
miron
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2010, 18:46

Post autor: miron » 10 paź 2010, 18:57

Witam

Mam okazje otrzymać przedstawicielstwo ciekawej firmy i wprowadzić na rynek unikalny produkt z naprawdę dużym potencjałem. Jestem na początkowym etapie wtajemniczenia nt. zamówień publicznych, nazbierałem trochę pdfow które zostaną niedługo ogarnięte;). Nasunęło się odrazy jedno pytanko, które nurtuje mój umysł. Chodzi oczywiście o zamówienia z wolnej reki ( nie będę czekał przecież na przetarg). Czy istnieje możliwość złożenia swojej oferty w odpowiednim komórce zamówień publicznych w urzędach miejskich w ramach tej formy zamówienia? Czy ta forma jest jedynie środkiem zaspokajającym potrzeby zamawiającego? Jednym słowem czy mogę , a jeśli tak to w jaki sposób wyjść z własna inicjatywą i przekonac do swojej idei. Pozdrawiam Pawel

Janusz
Posty: 6563
Rejestracja: 11 lut 2008, 21:32

Post autor: Janusz » 10 paź 2010, 19:51

Czytam i zastanawiam się o co biega, nie mam pojęcia co to za produkt, do czego ma służyć i ile kosztować, poza tym czy jest to produkt który jest dostępny tylko w jednej firmie, jeżeli chodzi o zamówienie z wolej ręki to Zamawiający udziela takiego zamówienia a nie oferujący dany produkt, nie mniej, nie jetem pewien czy to forum jest odpowiednim miejscem by udzielić Ci odpowiedzi.

miron
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2010, 18:46

Post autor: miron » 11 paź 2010, 7:14

Produkt z branży miejskiego zagospodarowania przestrzennego, nie bede przeciez zdradzal swojej strategii i wyprzedzal faktów. Generalnie produkt z cala pewnoscia: innowacyjny, porzadany, pro ekologiczny, zdrowotny i przede wszystkim nie obecny pod zadna z postaci w polskich miastach. Chodzi mi raczej o to, czy moge swoja propozycje skirowac droga sformalizowana do instytucji odpowiedzialnej za zamowienia publiczne, a jesli tak to w jakim trybie.

Janusz
Posty: 6563
Rejestracja: 11 lut 2008, 21:32

Post autor: Janusz » 11 paź 2010, 8:37

W żadnym trybie, złożyć po prost ofertę i tyle.

ODPOWIEDZ