pomocy

Tutaj można umieszczać wszelkie tematy związane z przetargami i zamówieniami publicznymi - inne spojrzenie na przetargi.
matyldaxxx
Posty: 2
Rejestracja: 25 cze 2010, 22:04

Post autor: matyldaxxx » 25 cze 2010, 22:18

Mam problem. Ogłaszając wyniki przeprowadzonego przetargu wysłałam informację o wyborze oferty do dwóch wykonawców , zamieściłam ogłoszenie na stronie internetowej i na tablicy ogłoszeń. We wszystkich tych ogłoszeniach popełniłam ten sam błąd, zamiast pełnej nazwy Wykonawcy, który wygrał nie wpisałam jej i nie dopisałam, że jest to s.c pozostałe dane, tj. adres, właścicieli Firmy wpisałam prawidłowo. Nie ma drugiego członu nazwy. Co za to grozi

Janusz
Posty: 6563
Rejestracja: 11 lut 2008, 21:32

Post autor: Janusz » 25 cze 2010, 22:48

Spokojnie, nic się takiego nie dzieje, po prostu zrób korektę na stronie www i t. ogłoszeń ;)

matyldaxxx
Posty: 2
Rejestracja: 25 cze 2010, 22:04

Post autor: matyldaxxx » 25 cze 2010, 23:01

Też bym tak zrobiła, ale mam problem bo ogłaszałam to 30 kwietnia 2010 i dopiero dzisiaj zobaczyłam no i do Wykonawców też poszło z błędem a w tym ogłoszeniu na tablicy ogłoszeń w siedzibie zamawiającego to na pewno nie poprawię bo na tym wadliwym istnieje szefowej podpis, chyba, że może być bez podpisu to zamienię. Co robić, czy po prostu zostawić to tak jak jest

Janusz
Posty: 6563
Rejestracja: 11 lut 2008, 21:32

Post autor: Janusz » 25 cze 2010, 23:05

Myślałem że uchybienie jest "świeże", proszę to zostawić jak jest nie jest to błąd który ma wpływ na wynik postępowania, to uchybienie formalne, byle w umowie widniała już prawidłowa nazwa.

ODPOWIEDZ