Protokół z postępowania o udzielenie zamówienia

Forum zamawiających. Udzielanie zamówień publicznych i problemy z tym związane - porady prawne.
enya
Posty: 238
Rejestracja: 26 cze 2007, 14:46

Post autor: enya » 22 paź 2009, 9:58

Witam
Chodzi mi o protokół z postępowania o udzielenie zamówienia o wartości zamówienia mniejszej niż kwoty określone w przepisach... (druk ZP - 2), który sporządza się w trakcie prowadzonego przetargu. Chciałam się upewnić kto powinien go uzupełniać. Ponieważ do kazdego postępowania powoływana jest u nas komisja przetargowa, a ja z kolei jestem pracownikiem ds. zamówień publicznych i nie zawsze jestem w tej komisji, ale protokół właśnie komisja każe mi uzupełniać, robię to na podstawie dokumentacji sporzadzonej właśnie przez komisję w trakcie prowadzenia postępowania. Stąd też mój niepokój czy mogę to robic czy jednak powinna to robic osoba z komisji. Będę bardzo wdzięczna za poradę. Pozdrawiam.

Janusz
Posty: 6563
Rejestracja: 11 lut 2008, 21:32

Post autor: Janusz » 22 paź 2009, 20:24

Ja również zajmuję się zamówieniami publicznymi w swojej jednostce i nie przepuszczę żadnego postępowania, więc wypełniam każdy druczek, sądzę że nie jest to na tyle istotne kto wypełnia, ważne kto potwierdza a jest nim zawsze Kierownik Zamawiającego.

enya
Posty: 238
Rejestracja: 26 cze 2007, 14:46

Post autor: enya » 23 paź 2009, 15:36

Barzdzo dziękuję za odpowedź . No, u mnie niestety brak takiego zaangażowania i kiedy nie muszę w komisji nie jestem, tylko segreguję papierki. Pozdrawiam.
Protokół oczywiście u nas także podpisuje Dyrektor.

ODPOWIEDZ