usługi edukacyjne

Tutaj można umieszczać wszelkie tematy związane z przetargami i zamówieniami publicznymi - inne spojrzenie na przetargi.
tomaszkk
Posty: 3
Rejestracja: 13 sty 2009, 18:08

Post autor: tomaszkk » 13 sty 2009, 18:18

Witam wszystkich.
Od nowego roku do obowiązków doszły mi zamówienia publiczne. Jeszcze na ten temat nic nie wiem, a już muszę się ostro brać do pracy.
Mam pytanie moja firma musi przeprowadzić postępowanie na usługi edukacyjne. Kwota opiewa na 80 tys. złotych. Wiem tylko tyle że usługi edukacyjne podlegają procedurze uproszczonej, ale nie wiem co po kolei się robi. Proszę o pomoc od czego zacząć i na czym skończyć. Mam mało czasu bo tylko tydzień.

PiotrW
Posty: 2197
Rejestracja: 21 sie 2006, 12:58

Post autor: PiotrW » 13 sty 2009, 20:43

"Od czego zacząć i na czym skończyć" to jest pytanie na całe szkolenie z zamówień publicznych, a na pewno nie na forum. Nikt nie miałby tyle czasu, żeby opisać całą procedurę dla kogoś zupełnie początkującego. Nawet dwudniowe szkolenie po osiem godzin każdego dnia dla osób początkujących tylko pobieżnie przebiega po tym co ważne. Na forum nie da się tego zrobić, bo ludziom którzy dzielą się tu swoją wiedzą i doświadczeniem zabrakłoby czasu na pracę zarobkową na utrzymanie rodziny.

tomaszkk
Posty: 3
Rejestracja: 13 sty 2009, 18:08

Post autor: tomaszkk » 15 sty 2009, 13:14

no właśnie temat rzeka jak dla mnie początkującego. Zadzwoniłem już do doradcy z zamówień publicznych i chyba mi pomoże. Dzięki.

ODPOWIEDZ