Bardzo początkujaca potrzebuje pomocy

Tutaj można umieszczać wszelkie tematy związane z przetargami i zamówieniami publicznymi - inne spojrzenie na przetargi.
Ryjek
Posty: 3
Rejestracja: 07 kwie 2008, 13:28

Post autor: Ryjek » 07 kwie 2008, 13:36

Mój pierwszy przetarg. Robota budowlana wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 pzp. Musze przekazać ogłoszenie o zamówieniu Urzędowi Oficjalnych Publikacji Wspólnot Europejskich, i mam problem. Jak to zrobić? pocztą - nie mogę znaleźć adresu lub internetem nie mogę nic znaleźć - normalnie porażka na dobry początek. Liczę na Waszą pomocną"dłoń" ;)

PiotrW
Posty: 2197
Rejestracja: 21 sie 2006, 12:58

Post autor: PiotrW » 07 kwie 2008, 13:42

Na stronie internetowej sima.europa.eu, ale prawdę mówić to życzę Ci aby Ci ktoś w tym pomógł bezpośrednio. Takie ogłoszenie nie powinno być wypełniane i weryfikowane tylko przez jedną, początkującą osobę. To zbyt poważna sprawa. Zrób to z kim kto już ma w tym doświadczenie.

Ryjek
Posty: 3
Rejestracja: 07 kwie 2008, 13:28

Post autor: Ryjek » 07 kwie 2008, 14:09

Niestety muszę to zrobić sama.Myślę że sobie poradzę. No ale gdy będę miała jakieś problemy to w końcu Mam Ciebie - Bardzo dziękuje za pomoc. Byłam na tej stronie - mam wypełnić druk i wysłać e.mail na adres który jest widoczny u góry druku i to wystarczy czy przesłać im jeszcze faX. Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki.

PiotrW
Posty: 2197
Rejestracja: 21 sie 2006, 12:58

Post autor: PiotrW » 07 kwie 2008, 16:13

Można wysłać faksem lub mailem, ale najlepiej byłoby zarejestrować się i wypełnić formularz on-line i w ten sposób wysłać. Trudno by było tutaj to wszystko wytłumaczyć, dlatego pisałem, że najlepiej jest zrobić to z kimś innym. Formularz unijny jest inny niż polski, biuletynowy więc łatwiej też popełnić jakiś błąd i coś źle wpisać. Nie wątpię, że jesteś sobie w stanie poradzić z tym. Wydaje mi się jednak, że przy tego typu nowych doświadczeniach zawsze lepiej skorzystać jednak z pomocy kogoś kto na to popatrzy i być może szybciej wyłowi jakieś rzeczy, które można by napisać inaczej.

ODPOWIEDZ