Studium wykonalności a SIWZ

Wszystkie zagadnienia związane ze stworzeniem poprawnej Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia - omówienie SIWZ
Draco
Posty: 150
Rejestracja: 04 wrz 2007, 7:49

Post autor: Draco » 23 paź 2007, 11:04

Witam serdecznie!
Jakie powinny być dołączone załączniki do SIWZ jeśli chodzi o przetarg nieograniczony na wykonanie studium wykonalności. Czy mają być dołączone jakieś mapki albo coś innego? Prosze o pomoc.

Pozdrawiam

PiotrW
Posty: 2197
Rejestracja: 21 sie 2006, 12:58

Post autor: PiotrW » 23 paź 2007, 11:19

Takiego przetargu nie robiłem. Załączyć trzeba to co jest potrzebne do wyboru, zgodnego z prawem, wykonawcy studium wykonalności.

Draco
Posty: 150
Rejestracja: 04 wrz 2007, 7:49

Post autor: Draco » 23 paź 2007, 11:31

Znalazłem w internecie SIWZ i tam były wymagane takie załączniki jak:
1. Formularz oferty
2. Oświadczenie o spełnieniu wymogów art. 22 ust.1 pkt 2-3 ustawy
3. Wykaz usług wykonanych przez wykonawcę
4. Kalkulacja cenowa
5.Wzór umowy
6. Opis inwestycji

Tylko czy to wszystko jest wystarczające?

Może trzeba jeszcze jakąś mapkę?

PiotrW
Posty: 2197
Rejestracja: 21 sie 2006, 12:58

Post autor: PiotrW » 24 paź 2007, 14:37

To co znalazłeś w Internecie jest spisem załączników, które jakiś zamawiający sobie zapisał w siwz. O ile formularz oferty o oświadczenie muszą być zawsze, wzór umowy też najczęściej jest to już kalkulacja cenowa czy tajemniczo brzmiący „opis inwestycji” jest konkretnie do danego przetargu. Czy będzie to potrzebne do wyłonienia wykonawcy studium wykonalności tego nie wiem. Nie wiem, też jaka mapka miałaby być potrzebna do tego konkretnego przetargu. Najlepiej gdyby ktoś kto organizował tego rodzaju przetarg wypowiedział się co jest potrzebne dla należytego opisu przedmiotu zamówienia.

Draco
Posty: 150
Rejestracja: 04 wrz 2007, 7:49

Post autor: Draco » 31 paź 2007, 7:13

Witam serdecznie!
Odnośnie załączników to te które wypisałem wystarczą do przeprowadzenia przetargu. Nikt z wykonawców nie zgłaszał uwag co do treści SIWZ.
Jeśli chodzi o "opis inwestycji" w nim zawarłem krótkie informacje o zadaniu na studium wykonalności - czyli wielkość zadania i co dzięki niemu się osiągnie (oczywiście na lepsze).

Pozdrawiam i mam nadzieje, że ktos skorzysta z tego w przyszlosci.

Draco
Posty: 150
Rejestracja: 04 wrz 2007, 7:49

Post autor: Draco » 13 lis 2007, 9:53

Witam!
Przetarg przeszedł pomyślnie, a co za tym idzie, dołączone załączniki wystarczyły wykonawcom.

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ