Jedz a osoba nieprowadząca działalności gospodarczej

Tutaj można umieszczać wszelkie tematy związane z przetargami i zamówieniami publicznymi - inne spojrzenie na przetargi.
maniutek23stan
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 15:40

Jedz a osoba nieprowadząca działalności gospodarczej

Post autor: maniutek23stan » 11 mar 2018, 15:04

Witam

Zwracam się z takim zapytaniem dotyczącym wypełnienia Jedz w przypadku osoby nieprowadzającej działalności gospodarczej.
1 Jedz część III litera C wiersz drugi, który brzmi: ?Czy wykonawca znajduje się w jednej z następujących sytuacji: a) zbankrutował; lub b) prowadzone jest wobec niego postępowanie upadłościowe lub likwidacyjne; lub ?(?)?. Czy w tej części jedz osoba nieprowadząca działalności gospodarczej zaznacza którąś kratkę czy pozostawia ten pkt bez zaznaczenia?
2. osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej będącej na emeryturze przedkłada z zusu zaświadczenie, że nie figuruje w ZUS jak płatnik. Jedz część III litera B wiersz pierwszy, który brzmi: ?Czy wykonawca wywiązał się ze wszystkich obowiązków dotyczących płatności podatków lub składek na ubezpieczenie społeczne, zarówno w państwie, w którym ma siedzibę, jak i w państwie członkowskim instytucji zamawiającej lub podmiotu zamawiającego, jeżeli jest ono inne niż państwo siedziby?? Czy w tej części jedz osoba nieprowadząca działalności gospodarczej zaznacza którąś kratkę czy pozostawia ten pkt bez zaznaczenia?
Z góry dziękuje za udzieloną pomoc w tym zakresie.

ODPOWIEDZ