Kryterium 100 % cena

Tutaj można umieszczać wszelkie tematy związane z przetargami i zamówieniami publicznymi - inne spojrzenie na przetargi.
bitter
Posty: 687
Rejestracja: 23 maja 2007, 10:15

Post autor: bitter » 08 paź 2015, 14:03

Witam.

Zgodnie z ustawą "Kryterium ceny może być zastosowane jako jedyne kryterium oceny ofert, jeżeli przedmiot zamówienia jest powszechnie dostępny oraz ma ustalone standardy jakościowe, z zastrzeżeniem art. 76 ust. 2, a w przypadku zamawiających, o których mowa w art. 3 ust. 1 pkt 1 i 2, jeżeli dodatkowo wykażą w załączniku do protokołu postępowania, w jaki sposób zostały uwzględnione w opisie przedmiotu zamówienia koszty ponoszone w całym okresie korzystania z przedmiotu zamówienia."

Mam przetarg na artykuły hydrauliczne, sanitarne (syfony, kolanka, umywalki, deski sed. itp) .
Jest to przedmiot powszechnie dostępny o ustalonych standartach ?? Wydaję mi sie, że tak.

I teraz co i gdzie mam napisać w protokole "w jaki sposób zostały uwzględnione w opisie przedmiotu zamówienia koszty ponoszone w całym okresie korzystania z przedmiotu zamówienia.", bo za Chiny ludowe nie wiem co mógłbym napisać....

pozdrawiam

ODPOWIEDZ