pytania do siwz i jeje modyfikacja

Forum zamawiających. Udzielanie zamówień publicznych i problemy z tym związane - porady prawne.
edytab
Posty: 334
Rejestracja: 09 cze 2008, 9:01

Post autor: edytab » 09 cze 2014, 7:30

art.38.1 zamawiający wyjaśnia niezwłocznie, jednak nie później niż 2 dbi przed TSO - 2 czerwca ogłosiłam przetarg, przez cały tydzień codziennie wpływały pytania - w piątek postanowiłam udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania z całego tygodnia. Wówczas zapadła decyzja, że po dokładnym ustaleniu pewnej okoliczności trzeba będzie zmienić siwz - zmiana ta powodować będzie również zmianę odpowiedzi na jedno z pytań które wpłynęło. Reasumują nie udzieliłam wyjaśnien w piątek ponieważ pewne decyzje jeszcze zapadają i teraz zastanawiam się czy powinnam czekać ze wszuystkimi odpowiedziami na podjęcie decyzji czy może zrobić tak, że odpowiadam na te pytania które są oczywiste, a na te pytania które mogą mieć wpływ na modyfikację siwz i w sprawie których podejmują się jeszcze decyzję nie udzielam odpowiedzi.

Janusz
Posty: 6563
Rejestracja: 11 lut 2008, 21:32

Post autor: Janusz » 09 cze 2014, 11:03

Udzielcie odpowiedzi na pytania które są dla was pewne i które się nie zmienią, z resztą pytań poczekajcie do ostatecznej decyzji.

edytab
Posty: 334
Rejestracja: 09 cze 2008, 9:01

Post autor: edytab » 13 cze 2014, 14:41

Tak też zrobiłam :)

ODPOWIEDZ