Nowy protokół ZP-PN

Tutaj można umieszczać wszelkie tematy związane z przetargami i zamówieniami publicznymi - inne spojrzenie na przetargi.
ulotne
Posty: 305
Rejestracja: 07 lip 2010, 15:03

Post autor: ulotne » 18 maja 2011, 9:23

Witam! Wypełniam protokół z postępowania i w związku z tym mam kilka pytań co do niego:

1) pkt.2 w przedmiocie zamówienia podaję wartość szacowaną na zamówienie czy wartość faktycznie najniższej wybranej oferty?;
2) pkt.3 A) osobami dokonującymi czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia jest 5-osobowy Zarząd, jak zaznaczyć nieobecność jednego członka Zarządu, który przy wyborze najkorzystniejszej oferty opuścił posiedzenie?;
3) pkt.3 B) prócz osób, które wykonywali czynności związane z przygotowaniem postępowania, mam pana, który na samym początku szacował wartość zamówienia a nie jest w Komisji Przetargowej, wpisać go na pewno muszę tylko w które miejsce?;
4) pkt.9 w zestawieniu ofert podaję wszystkich wykonawców, którzy złożyli oferty na każde z części ( trochę tego jest), czy tylko te które miały najniższą cenę i tym samym będzie podpisywana umowa z nimi?;
5) Jaka data powinna widnieć na samym końcu protokołu, może być taka sama jak podpisanie umowy?

Bardzo proszę o jakieś podpowiedzi,
Dziękuję, pozdrawiam!

Braun
Posty: 168
Rejestracja: 17 cze 2009, 9:40

Post autor: Braun » 18 maja 2011, 9:38

1. podajesz wartośc szacunkową
2. masz 5-ciu Kierowników Zamawiającego ??
3. pod 3.B.5
4. podaj poszczególnych Wykonawców (mimo, że np jeden lub kilku Wykonawców złożyło ofertę na kilka pakietów),
5. ja daję datę, z jaką ogłoszenie o udzieleniu zamówienia zostało przesłane do UZP lub opublikowane w DUUE

ulotne
Posty: 305
Rejestracja: 07 lip 2010, 15:03

Post autor: ulotne » 18 maja 2011, 10:06

Zarząd Powiatu, który składa się z 2 starostów i 3 członków Zarządu

ulotne
Posty: 305
Rejestracja: 07 lip 2010, 15:03

Post autor: ulotne » 30 paź 2013, 10:27

Mam jeszcze jedno pytanie do protokołu. Pkt 14. Prace komisji przetargowej zakończyły się np. 2.10.2013r. i tu podaję skład całej komisji, która przeprowadzała badanie i propozycję wyboru ofert - podpisują się i tym samym akceptują cały protokół. Co w przypadku kiedy we wspomnianym dniu nie jest obecny np. przewodniczący komisji i jeden z członków. Dodam, iż nasza komisja liczy 6 osób. Nie podpisują się?? Skoro KP prace zakończyła 02.10 a ich nie ma?

Janusz
Posty: 6563
Rejestracja: 11 lut 2008, 21:32

Post autor: Janusz » 30 paź 2013, 10:51

Protokół nie jest sztywny a więc należy go tak wypełnić aby odwzorował całe postępowanie, skoro członkowie nie byli obecni wszyscy powołani na każdym posiedzeniu należy to odnotować, ale były posiedzenia gdzie zapewne udział brali wszyscy a więc i oni powinni złożyć stosowne podpisy.

ulotne
Posty: 305
Rejestracja: 07 lip 2010, 15:03

Post autor: ulotne » 30 paź 2013, 10:54

Dziękuję, też tak myślałem, pozdrawiam!

ODPOWIEDZ