Poteirdzenie oferowanej dostawy.

Tutaj można umieszczać wszelkie tematy związane z przetargami i zamówieniami publicznymi - inne spojrzenie na przetargi.
długi
Posty: 100
Rejestracja: 05 kwie 2009, 16:51

Post autor: długi » 18 wrz 2013, 17:01

Witam.
Chcę kupić do Zarządu Dróg używany samochód ciężarowy. Mam zamiar żądać dołączenia do oferty zdjęć oferowanego samochodu, kserokopii dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu. W rozporządzeniu jest, że mogę żądać w celu potwierdzenia, że oferowane dostawy odpowiadają wymaganiom zamawiającego np. opisów lub fotografii produktów, które maja zostać dostarczone.
Mam pytanie gdzie w SIWZ umieścić takie zapisy i żądane dokumenty? Czy w warunkach posiadania odpowiedniego potencjału technicznego? Mam duże watpliwości czy w tym punkcie?
Proszę o dyskusję.

długi
Posty: 100
Rejestracja: 05 kwie 2009, 16:51

Post autor: długi » 07 paź 2013, 12:15

Proszę o dyskusję.

Janusz
Posty: 6563
Rejestracja: 11 lut 2008, 21:32

Post autor: Janusz » 07 paź 2013, 12:23

W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy, usługi, lub roboty budowlane odpowiadają wymaganiom określonym w niniejszej specyfikacji istotnych warunków zamówienia do oferty należy dołączyć następujące dokumenty:
......................................
Możesz umieścić zapis np. za pkt.
W celu wykazania spełnienia przez wykonawcę warunków o których mowa
w art. 22 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, należy złożyć następujące dokumenty:

zielona
Posty: 38
Rejestracja: 26 maja 2012, 9:27

Post autor: zielona » 07 paź 2013, 21:44

Ja mam tak:
1. W celu wykazania spełnienia przez wykonawcę warunków o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, należy złożyć następujące dokumenty.....
2. W celu wykazania braku podstaw ............ o których mowa w art. 24 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, należy złożyć następujące dokumenty....
3. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy, usługi, lub roboty budowlane odpowiadają wymaganiom określonym w siwz do oferty należy dołączyć następujące dokumenty...............

Janusz
Posty: 6563
Rejestracja: 11 lut 2008, 21:32

Post autor: Janusz » 08 paź 2013, 8:23

No i dobrze miejsce nie ma tu większego znaczenia, ale najlepiej po warunkach z art.22 i 24.

ODPOWIEDZ