Kontrola doraźna UZP

Tutaj można umieszczać wszelkie tematy związane z przetargami i zamówieniami publicznymi - inne spojrzenie na przetargi.
agnieszka15
Posty: 52
Rejestracja: 26 paź 2011, 17:19

Post autor: agnieszka15 » 18 lip 2013, 12:15

Witam wczoraj otrzymałam pismo o wszczęciu przez UZP kontroli doraźnej, na wniosek potencjonalnego wykonawcy, który nie został zaproszony do negocjacji bez ogłoszenia. Proszę podpowiedźcie czy mam się już bardzo bać??? Nadmienię, że postępowanie zostało wszczęte w lipcu 2011 r. a dopiero w maju 2013 r. ten niby potencjalny wykonawca powiadomił prezesa UZP, nie wiem co o tym myśleć, a najlepsze jest to, że umowa obowiązuje tylko do 31.08.2013 r. ;/ nie wiem co mam zrobić jak postępować może ktoś pomoże i wesprze mnie :) Jeszcze jedno czy jak oczekują ode mnie kserokopii protokołu z postępowania to z ofertą i załącznikami wszystkimi czy jak?? Pozdrawiam

slani34
Posty: 117
Rejestracja: 11 mar 2009, 0:26

Post autor: slani34 » 20 wrz 2013, 10:17

Wszystko zależy od tego co znajdzie w procedurze kontrola UZP, jedno jest pewne, nawet jeśli nie potwierdzą się zarzuty odnośnie nieprawidłowości wykazane przez Wykonawcę, to tak czy inaczej skontrolują dokładnie całość procedury pod kątem zgodności z przepisami ustawy (pracują tam naprawdę dobrzy specjaliści). Do protokołu dołączasz oferty z załącznikami bo stanowią one integralną część protokołu. Na marginesie - pamiętaj również o potwierdzeniu dokumentacji za zgodność z oryginałem przez Zamawiającego.

ODPOWIEDZ