Pressinfo.pl – wszystkie przetargi z Twojej branży!

Tutaj można umieszczać oferty i ogłoszenia związane z rynkiem zamówień publicznych i przetargami
mglowala
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2013, 13:21

Post autor: mglowala » 22 lip 2013, 13:30

Szukasz informacji przetargowych w swojej branży? W budownictwie? W telekomunikacji? W medycynie? W bardziej specyficznym sektorze? A może chciałbyś się dowiedzieć o wszystkich przetargach ogłoszonych w Twoim mieście?

Serwis Pressinfo.pl dostarcza bieżące i archiwalne dane z całego rynku zamówień publicznych. Dotyczą one nie tylko przetargów ogłaszanych przez administrację rządową, ale też zamówień, konkursów ofert, ogłoszeń, zamówień z wolnej ręki.
Dzięki temu możesz uzyskać dostęp do bieżących ofert przetargowych, oraz do ich wyników.(dowiesz się kto wygrał dany przetarg i może szukać podwykonawców).

Zamawiając monitoring przetargów w serwisie Pressinfo:
- otrzymujesz codziennie maila z najnowszymi ofertami przetargowymi
- z drugiego maila dowiesz się kto wygrał przetarg
- możesz otrzymywać informacje o wszystkich przetargach, tylko z danej branży (np. przetargi budowlane, przetargi na leki) lub wg określonego słowa kluczowego (np. dachówki)
- wszystkie informacje otrzymujesz natychmiast (najpóźniej dzień po ich ogłoszeniu), dzięki czemu możesz zdążyć przed konkurencją
- otrzymujesz dostęp do naszej bazy przetargów – sam możesz przeszukiwać bieżące i archiwalne informacje przetargowe wg zaawansowanych kryteriów

Monitoring rynku przetargów prowadzimy na podstawie:
- Biuletynu Zamówień Publicznych,
- Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej,
- prasy lokalnej i ogólnopolskiej
- oraz setek tysięcy stron internetowych.

Monitoring przetargów i wyników przetargów normalnie kosztuje 300zł netto (okres 3-miesięczny), ale zamawiając te usługi do 15 sierpnia zapłacisz tylko 225zł!

Jeśli nie jesteś pewien, skorzystaj z 7-dniowego bezpłatnego testu całej usługi - dopiero po tygodniu zdecydujesz czy odpowiada ona Twoim potrzebom.

Aby uzyskać więcej informacji, lub zamówić bezpłatny okres próbny napisz do nas na pressinfo@tai.pl

ODPOWIEDZ