wyjaśnienie wykazu usług będących kryterium oceny ofert

Forum zamawiających. Udzielanie zamówień publicznych i problemy z tym związane - porady prawne.
edytab
Posty: 334
Rejestracja: 09 cze 2008, 9:01

Post autor: edytab » 25 cze 2013, 8:28

Mam pytanko: Czy mogę na podstawie art. 87 ust. 1 wezwać Wykonawcę do wyjaśnienia wykazu usług, które wskazał w celu uzyskania punktów w kryterium oceny ofert pn. doświadczenie wykonawcy?.
Ogłosiliśmy przetarg na usługę o charakterze niepriorytetowym, i określiliśmy że za wykonanie wskazanych usług będziemy przyznawać punkty, niestety okazało się że wykonawca wykazał się ogólnym doświadczeniem a nie z wymaganego zakresu. Muszę to wyjaśnić bo nie wiem za co przyznać punkty.

rafal1201
Posty: 243
Rejestracja: 06 sty 2010, 9:09

Post autor: rafal1201 » 25 cze 2013, 16:09

Moim zdaniem tak, zresztą sama sobie odpowiedziałaś na to pytanie.

Janusz
Posty: 6563
Rejestracja: 11 lut 2008, 21:32

Post autor: Janusz » 25 cze 2013, 16:49

j.w

pawellllek
Posty: 309
Rejestracja: 10 kwie 2008, 12:36

Post autor: pawellllek » 26 cze 2013, 10:01

edytab pisze:Mam pytanko: Czy mogę na podstawie art. 87 ust. 1 wezwać Wykonawcę do wyjaśnienia wykazu usług, które wskazał w celu uzyskania punktów w kryterium oceny ofert pn. doświadczenie wykonawcy?.
Ogłosiliśmy przetarg na usługę o charakterze niepriorytetowym, i określiliśmy że za wykonanie wskazanych usług będziemy przyznawać punkty, niestety okazało się że wykonawca wykazał się ogólnym doświadczeniem a nie z wymaganego zakresu. Muszę to wyjaśnić bo nie wiem za co przyznać punkty.
tylko uważaj z tym wyjaśnianiem, bo skoro nie napisał czegoś w tym wykazie to teraz nie może go uzupełniać wyjaśnieniami. Wyjaśnienie to jedynie rozwianie wątpliwości co do niejasności, a nie wpisanie rzeczy, które nijak nie wynikają ze złożonego dokumentu

ODPOWIEDZ