rodzaj wynagrodzenia - kosztorys czy cena jednostkowa

Forum zamawiających. Udzielanie zamówień publicznych i problemy z tym związane - porady prawne.
mobia
Posty: 41
Rejestracja: 05 lip 2011, 13:44

Post autor: mobia » 12 kwie 2012, 11:25

Witam,
zastanawiam się, czy w przypadku usług ratownictwa mozna uznać, że zastosowane wynagrodzenie będzie kosztorysowe? czy podając w siwz szacunkową ilość godzin ratowniczych i określając, że rozliczenie będzie następować za konkretnie przepracowane godziny postąpiłam prawidłowo?
Chcę, aby na formularzu ofertowym znalazły się pozycje :cena jedn. netto, cena jedn. brutto, szacunkowa ilość godzin (podana przez zamawiającego), cena oferty.
czy w takim przypadku konieczny będzie kosztorys ofertowy? czy zastąpi go formularz ofertowy, skoro jest tylko jedna pozycja do wycenienia?

Czy raczej powinnam była zastosować wyłącznie ceny jednostkowe w ofercie oraz maksymalną wartość nominalną zobowiązania zamawiającego wynikającą z umowy?

Mam już zatwierdzoną siwz i umowę i nie chciałabym jej przewracać do góry nogami ale nie daje mi to spokoju :)

Janusz
Posty: 6563
Rejestracja: 11 lut 2008, 21:32

Post autor: Janusz » 12 kwie 2012, 12:01

No nie wiem czy jest to dobry pomysł w żądanie kosztorysu, wystarczy że będzie to stawka np. za 1h x przewidywana ilość, rozliczać będziecie na stawce godzinowej według faktycznie ilości przepracowanych.

efigy007
Posty: 767
Rejestracja: 11 maja 2011, 10:47

Post autor: efigy007 » 12 kwie 2012, 13:25

jestem za :)

ODPOWIEDZ