zmiana danych firmy

Tutaj można umieszczać wszelkie tematy związane z przetargami i zamówieniami publicznymi - inne spojrzenie na przetargi.
77jaszs83
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2011, 20:18

Post autor: 77jaszs83 » 08 lis 2011, 20:34

Może ktoś orientuje się, jak to jest ze zmianą danych firmy, np. z wypisem do ewidencji działalności gospodarczej.
Mam problem, bo zmieniłam adres zamieszkania, a co za tym idzie siedziba mojej firmy uległa zmianie. Już się przemeldowałam na nowe miejsce, ale dowód będę mieć dopiero po 20.11. Muszę zmienić wszelkie dane i dokumenty dotyczące firmy, np. wpis do ewidencji działalności gospodarczej, wszelkie dokumenty dotyczące moich uprawnień. MOgę to zrobić dopiero po otrzymaniu nowego dowodu osobistego.
Niedługo zostanie ogłoszony przetarg, w którym chcę wziąć udział. Wiem, że do terminu składania ofert nie uda mi się wymienić wszytkich potrzebnych dokumentów. Czy w związku z tym, będę mogła brać udział w przetargu posługując się dokumentami ze starym miejscem siedziby firmy, np. wpisem do ewidencji działalności gospodarczej? Czy nie będę mieć potem problemów podczas sprawdzania ofert? Czy moja oferta może być odrzucona? A co z KRK na firmę?

Janusz
Posty: 6563
Rejestracja: 11 lut 2008, 21:32

Post autor: Janusz » 08 lis 2011, 22:33

Składać co macie, skoro jeszcze nie ma nowych dok. ze zmianą adresu, KRK jest ważny 6 miesięcy a późniejszych kłopotów ze zmianą adresu nie będzie żadnych, to zmiana nieistotna w świetle ustawy Pzp :)

ODPOWIEDZ