wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamó

Forum zamawiających. Udzielanie zamówień publicznych i problemy z tym związane - porady prawne.
edytab
Posty: 334
Rejestracja: 09 cze 2008, 9:01

Post autor: edytab » 03 sie 2011, 14:32

W PN na wykonanie projektu w ramach warunku dotyczącego dysponowania osobami zdolnymi do wykonania zamówienia, określiliśmy zespół ludzi z odpowiednimi uprawnieniami. Na potwierdzenie spełnienia tego warunku należało złożyć wykaz osób wg wzoru w postaci tabelki z określonymi rubrykami: rodzaj uprawnień, imię i nazwisko, inf. na temat kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia, zakres wykonywanych czynności. Wpłynęło 7 ofert. W jednej z ofert wykonawca dołączył wymaganą tabelkę, ale nie uzupełnił rubryki dot. informacji na temat kwalifikacji zawodowych, doświadczenia..... (pozostałe są uzupełnione). Pytanie czy powinnam go wezwać do uzupełnienia tego wykazu? a jeżeli nie uzupełni mi tej rubryki to wówczas mam mu zatrzymać wdium bo nie uzupełnił? Przecież dokument jest tylko nie kompletny? A może wezwać go do złożenia wyjaśnień? ale co wyjaśniać dlaczego nie wpisał tych informacji??? ich poprostu nie ma? Co o tym sądzicie?

junak
Posty: 39
Rejestracja: 21 kwie 2011, 11:45

Post autor: junak » 04 sie 2011, 10:27

Pytanie czy powinnam go wezwać do uzupełnienia tego wykazu? a jeżeli nie uzupełni mi tej rubryki to wówczas mam mu zatrzymać wdium bo nie uzupełnił?
Tak

ODPOWIEDZ