załączniki do protokołu

Forum zamawiających. Udzielanie zamówień publicznych i problemy z tym związane - porady prawne.
edytab
Posty: 334
Rejestracja: 09 cze 2008, 9:01

Post autor: edytab » 01 mar 2011, 13:49

szybkie pytanie, czy całą dokumentację z postępowania wymieniacie w protokole jako załączniki?

Janusz
Posty: 6563
Rejestracja: 11 lut 2008, 21:32

Post autor: Janusz » 01 mar 2011, 14:06

Tzn, jak całą?

edytab
Posty: 334
Rejestracja: 09 cze 2008, 9:01

Post autor: edytab » 02 mar 2011, 7:47

Już precyzuje. W obecnym protokole np. pisze że w przypadku powołania komisji przetargowej należy dołączy jako załącznik do protokołu dokument na podstawie którego ta komisja została powołana, pisze żeby dołączyć druki zp-1- to jest dla mnie oczywiste ponieważ to jest napisane wprost.
Ale już w punkcie gdzie należy pokolei wymienić załączniki do protokołu mam wątpliwości, ponieważ zastanawiam się czy wniosek o wszczęcie postępowania , siwz, poszczególne ogłoszenia o zamówieniu, oferty, ewentualne wezwania do wykonawców, ewentualne wyjaśnienia i uzupełnienia wykonawców, notatki z posiedzeń komisji, zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty ( i tym oto sposobem wymieniłam w pigułce całą dokumentację z jednego przykładowego postępowania) też stanowią załacznik do protokołu. U mnie każde postępowanie ma swój segregator po podpisaniu umowy tworze spis spraw i na tym etapie sprawa jest zamknięta i teraz zastanawiam się czy ten mój spis spraw ma być jednocześnie listą załaczników do protokołu????

lex
Posty: 459
Rejestracja: 23 mar 2010, 12:49

Post autor: lex » 02 mar 2011, 8:05

Wypisz pozycje ze spisu spraw do zp
Ostatnio zmieniony 02 mar 2011, 8:05 przez lex, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ