ogłoszenia na stronach /

Forum zamawiających. Udzielanie zamówień publicznych i problemy z tym związane - porady prawne.
edytab
Posty: 334
Rejestracja: 09 cze 2008, 9:01

Post autor: edytab » 29 gru 2010, 8:50

Mam pytanie czy istnieje przepis który określa jak długo powinny "wisieć" ogłoszenia dotyczące przeprowadzonych postępowań (archiwalnych) na stronie internetowej?
Jak u Was się postępuje? czy na waszych stronach wiszą ogłoszenia dot. wszystkich postępowań jakie zostały przeprowadzone niezależnie czy one są z 2005 roku czy 2009?
Przymierzamy się do reorganizacji naszej strony i zastanawiam się czy na stronie nie pozostawić np postępowania tylko z ostatniego roku a starsze usunąć..... w dokumentach mam potwierdzenia umieszczenia wszelkich ogłoszeń na stronie internetowej? Czy może wyjść z założenia, że skoro uzp może mnie skontrolować do 4 lat od udzielenia zamówienia to tyle samo archiwalne ogłoszenia powinny widnieć na stronie /?

mariopk
Posty: 41
Rejestracja: 13 gru 2010, 11:15

Post autor: mariopk » 29 gru 2010, 10:03

Nie wydaje mi sie by istniał obowiązek przetrzymywania na stronie internetowej, ogłoszeń dotyczących zakończonych, archiwalnych postępowań. W dokumentach dobrze jest mieć potwierdzenia sposobu opublikowania ogłoszeń.

Janusz
Posty: 6563
Rejestracja: 11 lut 2008, 21:32

Post autor: Janusz » 29 gru 2010, 10:11

Nie ma przepisu ile czasu muszą być postępowania na stronie www, poza tym zawsze jest rejestr zmian (archiwum), i idzie to sprawdzić.

miłka
Posty: 108
Rejestracja: 12 lis 2010, 7:55

Post autor: miłka » 30 gru 2010, 11:18

BIP słuzy temu by udzielac informacji publicznej- to inna ustawa zz której wynika co namieszczać a co nie na tej stronie, więc aby nie miec roboty jeśli ktoś będzie chciał zestawienia udzielonych zamówień publicznych odeślesz go do strony a nie będziesz robić zestawienia pod potrzeby kogoś kogo to interesuje , więc proponuję w zakładce archiwum trzymac ogłoszenia i informacje z postepowań przetargowych

ODPOWIEDZ