Przetarg ograniczony

Tutaj można umieszczać wszelkie tematy związane z przetargami i zamówieniami publicznymi - inne spojrzenie na przetargi.
Mariiiia
Posty: 60
Rejestracja: 17 maja 2010, 9:37

Post autor: Mariiiia » 16 lis 2010, 14:31

Proszę o pomoc w następującej kwestii: w przetargu ograniczonym, wnioski złożyło 4 wykonawców, spełniają warunki, wzywałam do wyjaśnień i jest ok. Czyli kolejny etap to przekazanie SIWZ, jednak w ustawie mowa o klasyfikacji wykonawców. W ogłoszeniu napisałam, iż zaproszę 5, jeśli wniosek złoży mniej wykonawców to wszystkich speł. warunki. Oceniać należy wg załączonego wykazu dostaw. Czy jeśli wniosek złożyło 4 to znaczy że muszę coś obliczać i załączać jakąs punktację? Kompletnie nie mam koncepcji jak to się robi, gdyż robię PO po raz pierwszy, dlatego proszę o pomoc kogoś doświadczonego. W ogł. napisałam, że sklasyfikuje wykonawców wg sumy kwot zrealizowanych/będących w realizacji dostaw odpow. rodzajem i wart. przedmiotowi zamówienia z dok. potw. ich należyte wykonanie. Czy jest jakiś szczeg. druk do tych obliczeń czy załączam np. ZP-16?

Janusz
Posty: 6563
Rejestracja: 11 lut 2008, 21:32

Post autor: Janusz » 16 lis 2010, 14:46

Zapraszasz wszystkich Wykonawców którzy spełnili warunki, nawet gdy to tylko jeden Wykonawca.

Mariiiia
Posty: 60
Rejestracja: 17 maja 2010, 9:37

Post autor: Mariiiia » 16 lis 2010, 15:31

Dziękuję za odp., czy sporządzam jakiś ranking i informuję ich, kto został jeszcze zaproszony, czyli jaka jest konkurencja?

Janusz
Posty: 6563
Rejestracja: 11 lut 2008, 21:32

Post autor: Janusz » 16 lis 2010, 18:16

W tym wypadku ranking nie ma znaczenia skoro złożono np. 4 wnioski.

Mariiiia
Posty: 60
Rejestracja: 17 maja 2010, 9:37

Post autor: Mariiiia » 19 lis 2010, 15:10

Zaprosiłam wszystkie firmy, które złożyły wnioski - spełniały warunki, ale nie przesłałam im informacji o ich ocenie, czyli jakie firmy się zakwalifikowały i ile punktów na etapie ich oceniania otrzymały. Jedna z firm jest zainteresowana taka informacją. Proszę o wskazówki jak dokonać tej oceny? Uszeregować firmy od tej która ma najmniejszą liczbę dostaw (to było ocenne) do największych? Czy załączyć im jakiś szczególny druk, protokół? W PN wysyła się ZP-12 z informacją z otwarcia, a w PO ZP-16 ? Proszę o radę.

ODPOWIEDZ