PRZETARG NIEOGRANICZONY PRZETARG OFERTOWY NA SPRZEDAŻ NIERU

Tutaj można umieszczać wszelkie tematy związane z przetargami i zamówieniami publicznymi - inne spojrzenie na przetargi.
kamil1988
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2010, 9:03

Post autor: kamil1988 » 27 paź 2010, 9:33

Witam mam pytanie odnoszące się do przetargu nieograniczonego ofertowego na sprzedaż nieruchomości gruntowej, jest to przetarg organizowany przez likwidowane przedsiębiorstwo, na w/w przetargu nie było oferentów i jak zostałem poinformowany iż przetarg przeszedł w tryb: postępowania negocjacyjnego. Złożyłem ofertę w której napisałem swoją cenę bez podania czy jest to kwota brutto czy kwota netto jak z prawnego punktu widzenia można rozpatrzeć tą ofertę (na ogłoszeniu przetargowym cena też jest podana ceną netto) zostałem poinformowany moja "oferta nie została przyjęta ze względu na wyższą cenę innego oferenta" kolejnym pytaniem jest czy mam prawo dostać na piśmie za jaką kwotę została sprzedana nieruchomość bo dostałem do wglądu iż nieruchomość ta została sprzedana za 4000zł więcej i gdy by moja kwota była kwotą netto to bym wygrał. Następnym pytaniem jest czy mogę napisać odwołanie od wyniku tego przetargu. Sprawa jest jeszcze "ciepła" tj. 25.10.2010 zostałem poinformowany o mojej przegranej. Liczę na pomoc!

Pozdrawiam

Janusz
Posty: 6563
Rejestracja: 11 lut 2008, 21:32

Post autor: Janusz » 27 paź 2010, 9:45

To pytanie raczej nie dotyczy ustawy Prawo zamówień publicznych.

kamil1988
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2010, 9:03

Post autor: kamil1988 » 27 paź 2010, 9:53

więc proszę o pomoc gdzie mam się skierować z tym wątkiem?

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ